no-img
دس پرو | طراحی وب سایت و برنامه نویسی

افزودن آواتار دلخواه به وردپرس | دس پرو | طراحی وب سایت و برنامه نویسی


دس پرو | طراحی وب سایت و برنامه نویسی
مطالب ویژه
ads
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

TXT
افزودن آواتار دلخواه به وردپرس
txt
شهریور ۱۵, ۱۳۹۷

افزودن آواتار دلخواه به وردپرس


افزودن آواتار دلخواه به وردپرس با چند خط کد php و فیلتر hook های وردپرس بسیار ساده است . آواتار برای معرفی یک شخص با استفاده از یک آیکون که معمولا یک عکس پروفایل است ، استفاده می شود . خیلی جذاب است که بجای استفاده از نام و همچنین نام ثبت نام شده به عنوان عکس ، از تصویر استفاده کنیم .

وردپرس از تصاویر آواتار برای معرفی نویسنده های یک پست یا کاربرانی که کامنت می نویسند ، بهره می برد . گزینه های بیشتری برای تغییر آواتار پیش فرض در پنل ادمین وردپرس وجود دارد .به طور پیشفرض آواتار ” شخص اسرارآمیز” ، انتخاب شده و برای کاربرانی که نظر ارسال می کنند استفاده می شود . وردپرس به ما اجازه افزودن آواتار دلخواه و تغییر آواتار پیش فرض را می دهد .

افزودن آواتار دلخواه به وردپرس

در آموزش افزودن آواتار دلخواه به وردپرس ، قصد داریم به شما نحوه اضافه کردن یک گزینه جدید برای تغییر آواتار پیشفرض بدون استفاده از افزونه را نشان دهیم .

من از فیلتر هوک در فایل functions.php برای اضافه کردن گزینه جدید برای آواتار پیش فرض استفاده می کنم . همچنین می توانی از پلاگین ها برای هوک یک تابع برای افزودن گزینه avatar بهره ببریم .

در این تابع ، من یک URL و عنوان برای عکسی که قصد انتخاب آن به عنوان آواتار پیش فرض داریم ، اضافه کردم .

فیلتر هوک برای افزودن آواتار دلخواه جدید در وردپرس

کد php زیر با شما نحوه تغییر و افزودن آواتار دلخواه به وردپرس را با افزودن گزینه جدید به تنظیمات آواتار با استفاده از فیلتر هوک را نشان می دهد . در این کد ، من آدرس url عکس آواتار را که در فولدر images قالب خود ذخیره کردم را ، اضافه کردم . همچنین یک کپشن (عنوان) را برای نمایش در کنار آواتار داخل ادمین وردپرس نوشتم !

تنظیمات آواتار در وردپرس

بعد از افزودن کد های بالا به فایل functions.php ، به پنل ادمین وردپرس خود لاگین کرده و به قسمت تنظیمات > گفتگو ها بروید و تیک نمایش نیم‌رخ‌ها را بزنید . اسکرین شات زیر به شما نشان می دهد که یک گزینه دیگر برای قسمت آواتار پیشفرض اضافه شده است که می توانید انتخاب کنید .

افزودن آواتار دلخواه به وردپرس

امیدوارم از آموزش افزودن آواتار دلخواه به وردپرس نهایت استفاده را برده باشید و آواتار های جالبی برای بخش نظردهی سایت انتخاب کنید که چندتا از کاراکتر ها را برای شما در بالا قرار دادم می توانید برش داده و استفاده کنید .

موفق باشید

 موضوعات :
آموزش , وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *